Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4877581,487758
AIMKB300,0508690,050869
AKYBDEGISK0,0500570,050057
ALTKORUM760,0113240,011324
ALTKORUM770,0102400,010240
ALTKORUM780,0109810,010981
ALTKORUM790,0125470,012547
ALTKORUM800,0119130,011913
ALTKORUM810,0110630,011063
ALTKORUM820,0115200,011520
ALTKORUM830,0111420,011142
ALTKORUM840,0118300,011830
ALTKORUM850,0104880,010488
ALTKORUM860,0104490,010449
ALTKORUM870,0111770,011177
ALTKORUM880,0115080,011508
ALTKORUM890,0101230,010123
ALTKORUM900,0098390,009839
APREMIUM0,0989620,098962
BALTIN0,0246030,024603
BDEGISKEN0,0972620,097262
BPREMIUM0,0250870,025087
BTAHVIL14,93005114,930051
BYABANCIMK0,0284340,028434
DIPLOMAFON0,0112810,011281
EMTIAFON0,0092930,009293
EUROBONDFN0,0199090,019909
FT AMERIKA0,0230250,023025
FT ASYA0,0128740,012874
FT AVRUPA0,0184120,018412
FT B.R.I.C0,0122510,012251
FT LATIN A0,0089580,008958
KIRASERTFK0,0108250,010825
KISATAHVIL22,12574322,135251
LIKITFON0,0113970,011405
OPYSAFIR0,0114640,011464
OZELSEKTOR0,0119400,011940
TEMETTUFON0,0127020,012702
1E1DEGISKN0,0109340,010934
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 27.02.2015 06:47

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...