Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,5084321,508432
AIMKB300,0512230,051223
AKYBDEGISK0,0500980,050098
ALTKORUM840,0121980,012198
ALTKORUM850,0100490,010049
ALTKORUM860,0106990,010699
ALTKORUM870,0118230,011823
ALTKORUM880,0118790,011879
ALTKORUM890,0107020,010702
ALTKORUM900,0100040,010004
APK11,0025891,002589
APK20,9961250,996125
APREMIUM0,1001780,100178
BALTIN0,0254910,025491
BDEGISKEN0,0991910,099191
BPREMIUM0,0254470,025447
BTAHVIL14,87291114,872911
BYABANCIMK0,0308210,030821
DIPLOMAFON0,0111750,011175
EMTIAFON0,0095970,009597
EUROBONDFN0,0205890,020589
FT AMERIKA0,0244430,024443
FT ASYA0,0139100,013910
FT AVRUPA0,0202280,020228
FT B.R.I.C0,0133360,013336
FT LATIN A0,0093140,009314
KIRASERTFK0,0111030,011103
KISATAHVIL22,50811422,508114
LIKITFON0,0116340,011634
OPYSAFIR0,0117660,011766
OZELSEKTOR0,0121790,012179
TEMETTUFON0,0137230,013723
1E1DEGISKN0,0111450,011145
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 23.05.2015 05:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...