Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AAA0,0298220,029822
AAK19,92162419,921624
AAL0,3110430,311043
AAU0,0118820,011882
AAV0,0155590,015559
ABB0,0848630,084863
ACD0,1810750,181075
ACE0,1942330,194233
ACH0,0233340,023334
ACK0,0268530,026853
ACL0,0348460,034846
ACT0,7955880,795588
AED0,0158870,015887
AFF0,0121650,012165
AHISSE1,5379861,537986
AIMKB300,0527140,052714
AKYBDEGISK0,0505190,050519
ALTKORUM760,0112950,011295
ALTKORUM770,0101040,010104
ALTKORUM780,0104680,010468
ALTKORUM790,0119210,011921
ALTKORUM800,0110220,011022
ALTKORUM810,0104270,010427
ALTKORUM820,0114910,011491
ALTKORUM830,0112360,011236
ALTKORUM840,0116900,011690
ALTKORUM850,0111980,011198
ALTKORUM860,0103090,010309
ALTKORUM870,0101580,010158
ALTKORUM880,0110210,011021
ALTKORUM890,0099700,009970
ALTKORUM900,0098360,009836
AND1,7430541,743054
AN14,3465964,346596
APREMIUM0,1020950,102095
ASA0,0848710,084871
ATD1,3510681,351068
ATT0,0583140,058314
AUT0,0118050,011805
AYA0,0944120,094412
AYK0,0100000,010000
BAA0,0193510,019351
BALTIN0,0249890,024989
BAT0,0119120,011912
BDEGISKEN0,0971120,097112
BKR0,0110240,011024
BMH0,0445250,044525
BMT0,0190290,019029
BPREMIUM0,0252100,025210
BRA0,0148360,014836
BRD1,2421791,242179
BRL0,0000000,000000
BTAHVIL15,25029215,250292
BYABANCIMK0,0256070,025607
BZI0,0314600,031460
DAH0,1568690,156869
DBA0,0139620,013962
DBB0,0154600,015460
DBH0,0112510,011251
DBP0,0201190,020119
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 30.01.2015 11:29

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...