Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4867341,486734
AIMKB300,0498930,049893
AKYBDEGISK0,0487670,048767
ALTKORUM660,0102520,010252
ALTKORUM670,0099890,009989
ALTKORUM680,0101480,010148
ALTKORUM690,0102140,010214
ALTKORUM720,0110170,011017
ALTKORUM730,0110430,011043
ALTKORUM740,0105920,010592
ALTKORUM750,0105000,010500
ALTKORUM760,0106540,010654
ALTKORUM770,0101390,010139
ALTKORUM780,0103570,010357
ALTKORUM790,0101190,010119
ALTKORUM800,0101410,010141
ALTKORUM810,0101960,010196
ALTKORUM820,0102710,010271
ALTKORUM830,0107950,010795
ALTKORUM840,0108460,010846
ALTKORUM850,0108460,010846
ALTKORUM860,0103770,010377
ALTKORUM870,0099490,009949
ALTKORUM880,0103350,010335
ALTKORUM890,0098110,009811
ALTKORUM900,0096980,009698
APREMIUM0,1006120,100612
BALTIN0,0224100,022410
BDEGISKEN0,0918570,091857
BPREMIUM0,0240380,024038
BTAHVIL14,13182214,131822
BYABANCIMK0,0255590,025559
DIPLOMAFON0,0110000,011000
EMTIAFON0,0106620,010662
EUROBONDFN0,0164320,016432
FT AMERIKA0,0178260,017826
FT ASYA0,0119940,011994
FT AVRUPA0,0177460,017746
FT B.R.I.C0,0121340,012134
FT LATIN A0,0098380,009838
KIRASERTFK0,0104790,010479
KISATAHVIL21,23999521,263704
LIKITFON0,0108720,010885
OPYSAFIR0,0106960,010696
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0113510,011351
TEMETTUFON0,0120670,012067
1E1DEGISKN0,0103930,010393
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 25.07.2014 06:53

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...