Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,3368981,336898
AIMKB300,0442050,044205
AKYBDEGISK0,0485440,048544
ALTKORUM720,0106790,010679
ALTKORUM730,0110860,011086
ALTKORUM740,0104670,010467
ALTKORUM750,0108040,010804
ALTKORUM760,0103930,010393
ALTKORUM770,0099160,009916
ALTKORUM780,0103340,010334
ALTKORUM790,0108570,010857
ALTKORUM800,0106070,010607
ALTKORUM810,0102330,010233
ALTKORUM820,0110420,011042
ALTKORUM830,0105080,010508
ALTKORUM840,0105750,010575
ALTKORUM850,0106050,010605
ALTKORUM860,0101080,010108
ALTKORUM870,0095540,009554
ALTKORUM880,0107980,010798
ALTKORUM890,0100170,010017
ALTKORUM900,0095560,009556
APREMIUM0,0904520,090452
BALTIN0,0227720,022772
BDEGISKEN0,0928660,092866
BPREMIUM0,0241970,024197
BTAHVIL13,88718613,887186
BYABANCIMK0,0266870,026687
DIPLOMAFON0,0103780,010378
EMTIAFON0,0106020,010602
EUROBONDFN0,0174620,017462
FT AMERIKA0,0191590,019159
FT ASYA0,0126410,012641
FT AVRUPA0,0172240,017224
FT B.R.I.C0,0122620,012262
FT LATIN A0,0096570,009657
KIRASERTFK0,0105330,010533
KISATAHVIL21,50059221,500592
LIKITFON0,0110240,011024
OPYSAFIR0,0109310,010931
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0115340,011534
TEMETTUFON0,0105970,010597
1E1DEGISKN0,0104440,010444
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 02.10.2014 05:17

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...