Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,2944451,294445
AIMKB300,0429410,042941
AKYBDEGISK0,0474170,047417
ALTKORUM660,0100270,010027
ALTKORUM670,0097920,009792
ALTKORUM680,0098970,009897
ALTKORUM690,0099940,009994
ALTKORUM700,0101690,010169
ALTKORUM710,0105380,010538
ALTKORUM720,0104920,010492
ALTKORUM730,0107710,010771
ALTKORUM740,0102280,010228
ALTKORUM750,0100220,010022
ALTKORUM760,0102150,010215
ALTKORUM770,0098800,009880
ALTKORUM780,0099760,009976
ALTKORUM790,0098620,009862
ALTKORUM800,0095630,009563
ALTKORUM810,0100050,010005
ALTKORUM820,0100260,010026
ALTKORUM830,0103460,010346
ALTKORUM840,0102240,010224
ALTKORUM850,0101520,010152
ALTKORUM860,0100000,010000
APREMIUM0,0866920,086692
BALTIN0,0228000,022800
BDEGISKEN0,0894890,089489
BPREMIUM0,0232950,023295
BTAHVIL13,41537513,415375
BYABANCIMK0,0270200,027020
DIPLOMAFON0,0101700,010170
EMTIAFON0,0109610,010961
EUROBONDFN0,0160780,016078
FT AMERIKA0,0172190,017219
FT ASYA0,0113170,011317
FT AVRUPA0,0187270,018727
FT B.R.I.C0,0112420,011242
FT LATIN A0,0097270,009727
KIRASERTFK0,0102020,010202
KISATAHVIL20,82244920,822449
LIKITFON0,0106430,010643
OPYSAFIR0,0103210,010321
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0110630,011063
TEMETTUFON0,0100930,010093
1E1DEGISKN0,0101590,010159
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 25.04.2014 10:59

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...