Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4119831,411983
AIMKB300,0479280,047928
AKYBDEGISK0,0499720,049972
ALTKORUM820,0122190,012219
ALTKORUM830,0112140,011214
ALTKORUM840,0114050,011405
ALTKORUM850,0099480,009948
ALTKORUM860,0104330,010433
ALTKORUM870,0120940,012094
ALTKORUM880,0115710,011571
ALTKORUM890,0103030,010303
ALTKORUM900,0097000,009700
APK10,9902260,990226
APK20,9775960,977596
APREMIUM0,0930080,093008
BALTIN0,0254450,025445
BDEGISKEN0,0979030,097903
BPREMIUM0,0252020,025202
BTAHVIL14,87039814,870398
BYABANCIMK0,0296500,029650
DIPLOMAFON0,0108120,010812
EMTIAFON0,0095800,009580
EUROBONDFN0,0206500,020650
FT AMERIKA0,0241150,024115
FT ASYA0,0131890,013189
FT AVRUPA0,0189310,018931
FT B.R.I.C0,0121480,012148
FT LATIN A0,0087100,008710
KIRASERTFK0,0108880,010888
KISATAHVIL22,25464622,254646
LIKITFON0,0114780,011478
OPYSAFIR0,0115600,011560
OZELSEKTOR0,0120200,012020
TEMETTUFON0,0124630,012463
1E1DEGISKN0,0110000,011000
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 29.03.2015 12:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...