Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4233951,423395
AIMKB300,0480650,048065
AKYBDEGISK0,0493630,049363
ALTKORUM720,0106060,010606
ALTKORUM730,0106780,010678
ALTKORUM740,0105620,010562
ALTKORUM750,0100640,010064
ALTKORUM760,0105040,010504
ALTKORUM770,0099510,009951
ALTKORUM780,0101940,010194
ALTKORUM790,0107830,010783
ALTKORUM800,0100560,010056
ALTKORUM810,0099440,009944
ALTKORUM820,0109060,010906
ALTKORUM830,0106140,010614
ALTKORUM840,0104550,010455
ALTKORUM850,0107240,010724
ALTKORUM860,0098610,009861
ALTKORUM870,0095710,009571
ALTKORUM880,0107500,010750
ALTKORUM890,0097130,009713
ALTKORUM900,0096470,009647
APREMIUM0,0964130,096413
BALTIN0,0212780,021278
BDEGISKEN0,0945210,094521
BPREMIUM0,0245380,024538
BTAHVIL14,41645614,416456
BYABANCIMK0,0251020,025102
DIPLOMAFON0,0109480,010948
EMTIAFON0,0098520,009852
EUROBONDFN0,0174130,017413
FT AMERIKA0,0191480,019148
FT ASYA0,0120700,012070
FT AVRUPA0,0159620,015962
FT B.R.I.C0,0118110,011811
FT LATIN A0,0091350,009135
KIRASERTFK0,0105830,010583
KISATAHVIL21,65273221,652732
LIKITFON0,0111040,011104
OPYSAFIR0,0110420,011042
OZELSEKTOR0,0116230,011623
TEMETTUFON0,0114280,011428
1E1DEGISKN0,0106520,010652
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 01.11.2014 12:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...