Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,3717931,371793
AIMKB300,0458200,045820
AKYBDEGISK0,0487730,048773
ALTKORUM720,0109760,010976
ALTKORUM730,0109290,010929
ALTKORUM740,0105320,010532
ALTKORUM750,0107240,010724
ALTKORUM760,0105100,010510
ALTKORUM770,0100120,010012
ALTKORUM780,0104750,010475
ALTKORUM790,0106110,010611
ALTKORUM800,0104250,010425
ALTKORUM810,0103300,010330
ALTKORUM820,0109310,010931
ALTKORUM830,0106370,010637
ALTKORUM840,0107680,010768
ALTKORUM850,0108130,010813
ALTKORUM860,0102170,010217
ALTKORUM870,0096840,009684
ALTKORUM880,0108410,010841
ALTKORUM890,0099880,009988
ALTKORUM900,0096990,009699
APREMIUM0,0926500,092650
BALTIN0,0224230,022423
BDEGISKEN0,0928250,092825
BPREMIUM0,0242110,024211
BTAHVIL14,03163914,031639
BYABANCIMK0,0270530,027053
DIPLOMAFON0,0105690,010569
EMTIAFON0,0104850,010485
EUROBONDFN0,0171940,017194
FT AMERIKA0,0192340,019234
FT ASYA0,0126420,012642
FT AVRUPA0,0178320,017832
FT B.R.I.C0,0128010,012801
FT LATIN A0,0102540,010254
KIRASERTFK0,0105300,010530
KISATAHVIL21,46597321,465973
LIKITFON0,0110010,011001
OPYSAFIR0,0108940,010894
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0115090,011509
TEMETTUFON0,0109710,010971
1E1DEGISKN0,0104610,010461
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 20.09.2014 04:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...