Ak Portföy Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4015361,401536
AIMKB300,0482420,048242
APK11,0041791,004179
APK101,0030911,003091
APK111,0000001,000000
APK121,0000001,000000
APK21,0039651,003965
APK31,0277561,027756
APK40,9808730,980873
APK50,9817180,981718
APK60,9809620,980962
APK70,9912730,991273
APK81,0429861,042986
APK91,0010861,001086
APREMIUM0,0876630,087663
BALTIN0,0284890,028489
BDEGISKEN0,1092330,109233
BPREMIUM0,0281840,028184
BTAHVIL16,18116816,181168
BYABANCIMK0,0315120,031512
DIPLOMAFON0,0111850,011185
EMTIAFON0,0090710,009071
EUROBONDFN0,0236770,023677
FONSEPETI11,0466521,046652
FONSEPETI21,0433071,043307
FT AMERIKA0,0254750,025475
FT ASYA0,0108720,010872
FT AVRUPA0,0201120,020112
FT B.R.I.C0,0127680,012768
FT LATIN A0,0086060,008606
KIRASERTFK0,0123920,012392
KISATAHVIL24,60482124,610559
LIKITFON0,0128390,012842
OPYSAFIR0,0134180,013418
OZELSEKTOR0,0135040,013504
PYDEGISKEN1,0764371,076437
PYSERBEST11,0571371,057137
PYSERBEST21,0252781,025278
TEMETTUFON0,0137750,013775
1E1DEGISKN0,0122720,012272
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 30.05.2016 11:09

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Ak Portföy Değişken Fon
Ak Portföy BIST Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)
Ak Portföy Altın Fonu
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu
Ak Portföy Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)
Ak Portföy BIST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu
Ak Portföy Para Piyasası Fonu
Ak Portföy Eurobond (Amerikan Doları) Borçlanma Araçları Fonu
Ak Portföy Emtia Yabancı BYF Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu
Ak Yat. B Tipi Degişken Fonu
Ak Portföy Birebir Bankacılık Değişken Özel Fon
Ak Porföy Para Piyasası Fonu
Ak Portföy BIST Temettü 25 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)
Ak Portföy Kira Sertifikaları Katılım Fonu
Ak Portföy Diploma Değişken Özel Fon
Ak Portföy Yatırım Fonu

Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu’nda (TEFAS) işlem gören fonların detaylı bilgilerine www.fonturkey.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

*Fon portföyünde yabancı piyasalarda işlem gören entrüman içeren fonların fiyatları sabah 10:30’dan sonra güncellenmektedir. Bu saatten once görülen fiyatlar bir gün önceki güne ait fiyattır.

klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...