Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,3067501,306750
AIMKB300,0435850,043585
AKYBDEGISK0,0473940,047394
ALTKORUM660,0100270,010027
ALTKORUM670,0097920,009792
ALTKORUM680,0098970,009897
ALTKORUM690,0099940,009994
ALTKORUM700,0101690,010169
ALTKORUM710,0105380,010538
ALTKORUM720,0104920,010492
ALTKORUM730,0107710,010771
ALTKORUM740,0102280,010228
ALTKORUM750,0100220,010022
ALTKORUM760,0102150,010215
ALTKORUM770,0098800,009880
ALTKORUM780,0099760,009976
ALTKORUM790,0098620,009862
ALTKORUM800,0095630,009563
ALTKORUM810,0100050,010005
ALTKORUM820,0100260,010026
ALTKORUM830,0103460,010346
ALTKORUM840,0102240,010224
ALTKORUM850,0101520,010152
ALTKORUM860,0100000,010000
APREMIUM0,0874880,087488
BALTIN0,0229370,022937
BDEGISKEN0,0895260,089526
BPREMIUM0,0232830,023283
BTAHVIL13,41303013,413030
BYABANCIMK0,0265690,026569
DIPLOMAFON0,0102230,010223
EMTIAFON0,0109250,010925
EUROBONDFN0,0159710,015971
FT AMERIKA0,0169830,016983
FT ASYA0,0113290,011329
FT AVRUPA0,0183560,018356
FT B.R.I.C0,0111770,011177
FT LATIN A0,0096710,009671
KIRASERTFK0,0101920,010192
KISATAHVIL20,80195620,801956
LIKITFON0,0106310,010631
OPYSAFIR0,0103080,010308
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0110530,011053
TEMETTUFON0,0101030,010103
1E1DEGISKN0,0101480,010148
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 19.04.2014 10:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...