piyasaBakis
BIST SonKapanış% Değ.Saat
XU10089.20188.5580,7311:03:42

Endeks bilgisinin veri kaynağı BİST olup izni olmadan bu
veri kullanılamaz.

İşlem Hacmi (TL) 838.296.360,00
DövizAlışSatış
USD2,403002,41500
EUR2,723402,73980
EURO/USD Paritesi 1,13449
Bono Bileşik 16.11.2016% 6,80
hisseDetaylari
 Hisse KapanışSon% Değişim
HALKB15,6515,800,96
AFYON123,00130,005,69
GARAN10,1010,200,99
TMSN8,588,610,35
ISCTR6,957,092,01

Veriler 15 dakika gecikmeli gösterilmektedir.

30.01.2015 11:02:38
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI17.795,7317.606,22-1,06
NASDAQ4.637,994.683,410,98
DOW JONES17.191,3717.416,851,31
HANG SENG24.861,8124.595,85-1,07
TCELL,NYSE14,8014,75-0,34
GERMAN (DAX)10.710,9710.737,870,25
Uluslararası piyasa verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
 FonAlışSatış
AAA0,0298220,029822
AAK19,92162419,921624
AAL0,3110430,311043
AAU0,0118820,011882
AAV0,0155590,015559
ABB0,0848630,084863
ACD0,1810750,181075
ACE0,1942330,194233
ACH0,0233340,023334
ACK0,0268530,026853
ACL0,0348460,034846
ACT0,7955880,795588
AED0,0158870,015887
AFF0,0121650,012165
AHISSE1,5379861,537986
AIMKB300,0527140,052714
AKYBDEGISK0,0505190,050519
ALTKORUM760,0112950,011295
ALTKORUM770,0101040,010104
ALTKORUM780,0104680,010468
ALTKORUM790,0119210,011921
ALTKORUM800,0110220,011022
ALTKORUM810,0104270,010427
ALTKORUM820,0114910,011491
ALTKORUM830,0112360,011236
ALTKORUM840,0116900,011690
ALTKORUM850,0111980,011198
ALTKORUM860,0103090,010309
ALTKORUM870,0101580,010158
ALTKORUM880,0110210,011021
ALTKORUM890,0099700,009970
ALTKORUM900,0098360,009836
AND1,7430541,743054
AN14,3465964,346596
APREMIUM0,1020950,102095
ASA0,0848710,084871
ATD1,3510681,351068
ATT0,0583140,058314
AUT0,0118050,011805
AYA0,0944120,094412
AYK0,0100000,010000
BAA0,0193510,019351
BALTIN0,0249890,024989
BAT0,0119120,011912
BDEGISKEN0,0971120,097112
BKR0,0110240,011024
BMH0,0445250,044525
BMT0,0190290,019029
BPREMIUM0,0252100,025210
BRA0,0148360,014836
BRD1,2421791,242179
BRL0,0000000,000000
BTAHVIL15,25029215,250292
BYABANCIMK0,0256070,025607
BZI0,0314600,031460
DAH0,1568690,156869
DBA0,0139620,013962
DBB0,0154600,015460
DBH0,0112510,011251
DBP0,0201190,020119
:11:15;son:110.9500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:13;son:110.9700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:10;son:110.9500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:07;son:111.0000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:05;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:02;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:11:00;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:56;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:55;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:52;son:111.2000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:50;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:47;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:45;son:111.1500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:42;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:40;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:37;son:111.0500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:35;son:111.0500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:32;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:29;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:27;son:111.1300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:25;son:111.1000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:22;son:111.0800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:20;son:111.0500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:17;son:111.1700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:15;son:111.3000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:12;son:111.3500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:10;son:111.2800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:07;son:111.2500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:05;son:111.2200;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:02;son:111.2200;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:00;son:111.2200;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:57;son:111.2800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:55;son:111.3000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:52;son:111.2500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:50;son:111.2000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:47;son:111.1700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:45;son:111.1700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:42;son:111.1700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:40;son:111.0000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:37;son:111.0000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:35;son:110.8800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:31;son:110.9000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:30;son:110.9200;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:27;son:110.9500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:24;son:110.9500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:22;son:111.0500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:20;son:110.9700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:17;son:111.0000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
  ZamanSon Değer% Değişim
XU0301215S0 10:59:54 113,63 -0,06
XU0300615S0 10:59:47 111,28 0,45
XU0300415S0 11:03:59 111,00 0,53
XU0300215S0 11:03:58 111,10 0,41
TRYUSD1215S0 11:00:17 2,55 0,00
TRYUSD0615S0 11:03:55 2,47 0,00
TRYUSD0415S0 11:03:59 2,45 0,00
TRYUSD0215S0 11:03:52 2,42 0,00
TRYEUR1215S0 10:30:00 2,86 0,35
TRYEUR0615S0 10:59:32 0,00 0,00
TRYEUR0415S0 11:00:00 2,77 0,00
TRYEUR0215S0 11:03:59 2,75 0,36
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
akyatirimPiyasaYorum
BIST, Avrupa Merkez Bankası’nın beklentileri aşan parasal genişleme paketiyle yükselişini sürdürüyor. Avrupa Merkez Bankası dün yaptığı açıklamayla Eylül 2016'ya kadar aylık 60 milyar euro tahvil alımına karar verildiğini duyurdu. BIST100 endeksi dün %0,65, banka endeksi ise %0,98 değer artışı yaşadı. Açıklama dolar ve faizdeki gevşemede de etkili oldu. Dolar/TL 2,35 seviyesinden 2,32 civarına gerilerken, gösterge bonoda %7.14 seviyesinde kapanış gerçekleşti. BIST’teki olumlu trendin devamını, olası realizasyonların sınırlı kalmasını bekliyoruz. Faizlerdeki olumlu seyrin piyasaları desteklemeye devam edeceğini düşünüyoruz.
proGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...

Perşembe410
Cuma715
Cumartesi1016