piyasaBakis
BIST SonKapanış% Değ.Saat
XU10072.73372.4380,4110:12:11
İşlem Hacmi (TL) 567.471.850,00
DövizAlışSatış
USD2,128002,14000
EUR2,940202,96000
EURO/USD Paritesi 1,38318
Bono Bileşik 24.02.2016% 9,78
hisseDetaylari
 Hisse KapanışSon% Değişim
HALKB13,2513,350,75
GARAN7,807,840,51
AKBNK7,157,220,98
VAKBN4,294,341,17
THYAO6,666,680,30
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI13.910,1613.996,810,62
NASDAQ4.022,694.034,160,29
DOW JONES16.173,2416.262,560,55
HANG SENG23.038,8022.671,26-1,60
TCELL,NYSE14,0813,89-1,35
GERMAN (DAX)9.339,179.173,71-1,77
Uluslararası piyasa verileri, kapanış verilerileridir.
 FonAlışSatış
AHISSE1,2916171,291617
AIMKB300,0430230,043023
AKYBDEGISK0,0473110,047311
ALTKORUM660,0100270,010027
ALTKORUM670,0097920,009792
ALTKORUM680,0098970,009897
ALTKORUM690,0099940,009994
ALTKORUM700,0101690,010169
ALTKORUM710,0105380,010538
ALTKORUM720,0104920,010492
ALTKORUM730,0107710,010771
ALTKORUM740,0102280,010228
ALTKORUM750,0100220,010022
ALTKORUM760,0102150,010215
ALTKORUM770,0098800,009880
ALTKORUM780,0099760,009976
ALTKORUM790,0098620,009862
ALTKORUM800,0095630,009563
ALTKORUM810,0100050,010005
ALTKORUM820,0100260,010026
ALTKORUM830,0103460,010346
ALTKORUM840,0102240,010224
ALTKORUM850,0101520,010152
ALTKORUM860,0000000,000000
APREMIUM0,0862080,086208
BALTIN0,0231540,023154
BDEGISKEN0,0892780,089278
BPREMIUM0,0232250,023225
BTAHVIL13,35450513,354505
BYABANCIMK0,0261430,026143
DIPLOMAFON0,0101490,010149
EMTIAFON0,0108590,010859
EUROBONDFN0,0158590,015859
FT AMERIKA0,0165110,016511
FT ASYA0,0112800,011280
FT AVRUPA0,0182060,018206
FT B.R.I.C0,0111550,011155
FT LATIN A0,0096360,009636
KIRASERTFK0,0101860,010186
KISATAHVIL20,77475820,774758
LIKITFON0,0106170,010617
OPYSAFIR0,0102690,010269
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0110330,011033
TEMETTUFON0,0100140,010014
1E1DEGISKN0,0101280,010128
:09:20;son:89.8000;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:17;son:89.7800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:08;son:89.4500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:07;son:89.4500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:05;son:89.3800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:10:02;son:89.4700;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:59;son:89.3300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:57;son:89.3800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:55;son:89.3300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:52;son:89.2800;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:50;son:89.3300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:47;son:89.2500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:45;son:89.4500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:42;son:89.5500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:40;son:89.3500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:37;son:89.4500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:35;son:89.6500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:32;son:89.6500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:30;son:89.6300;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:27;son:89.7200;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:24;son:89.7500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000:09:22;son:89.7500;yüksek:0.0000;düşük:0.0000
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
  ZamanSon Değer% Değişim
XU0301214S0 10:12:31 93,47 0,18
XU0300814S0 10:02:49 91,25 0,19
XU0300614S0 10:11:33 89,80 0,42
XU0300414S0 10:12:31 89,35 0,39
TRYUSD1214S0 09:35:59 2,26 -0,88
TRYUSD0814S0 10:02:32 2,21 0,00
TRYUSD0614S0 10:11:25 2,18 0,00
TRYUSD0414S0 10:11:05 2,15 0,00
TRYEUR1214S0 09:59:53 0,00 0,00
TRYEUR0814S0 10:10:35 3,04 0,33
TRYEUR0614S0 10:09:55 3,01 0,00
TRYEUR0414S0 09:55:42 2,97 0,34
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
akyatirimPiyasaYorum
Ukrayna’da yaşanan gelişmeler Lira’yı ve dolayısıyla piyasaları olumsuz etkiledi. Gelişmeler bugün de yakından takip edilecek, Rusya’nın herhangi bir askeri müdahelesi piyasalar için olumsuz olacaktır. Ancak bugün için global piyasalarda yaşanan iyileşme ve lira’nın düne göre değer kazancı dikkate alındığında piyasaların olumlu açılmasını bekliyoruz. Endeks için destek seviyeleri 72.000-71.600, direnç seviyeleri 73.000-73.500 öne çıkıyor.
proGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...

Salı1017
Çarşamba1222