piyasaBakis
BIST SonKapanış% Değ.Saat
XU10084.21884.2180,0004:00:00
İşlem Hacmi (TL) 0,00
DövizAlışSatış
USD2,105002,16500
EUR2,813802,89420
EURO/USD Paritesi 1,33681
Bono Bileşik 13.07.2016% 8,16
hisseDetaylari
 Hisse KapanışSon% Değişim
FRIGO0,220,000,00
MRTGG0,200,000,00
IDAS0,200,000,00
FVORI0,180,000,00
MEMSA0,150,000,00
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI15.618,0715.639,880,14
NASDAQ4.442,704.462,900,45
DOW JONES16.912,1116.880,36-0,19
HANG SENG24.640,5324.732,210,37
TCELL,NYSE16,5416,43-0,67
GERMAN (DAX)9.653,639.593,68-0,62
Uluslararası piyasa verileri, kapanış verilerileridir.
 FonAlışSatış
AHISSE1,4882491,488249
AIMKB300,0501280,050128
AKYBDEGISK0,0488100,048810
ALTKORUM660,0102520,010252
ALTKORUM670,0099890,009989
ALTKORUM680,0101480,010148
ALTKORUM690,0102140,010214
ALTKORUM720,0110170,011017
ALTKORUM730,0110430,011043
ALTKORUM740,0105920,010592
ALTKORUM750,0105000,010500
ALTKORUM760,0106540,010654
ALTKORUM770,0101390,010139
ALTKORUM780,0103570,010357
ALTKORUM790,0101190,010119
ALTKORUM800,0101410,010141
ALTKORUM810,0101960,010196
ALTKORUM820,0102710,010271
ALTKORUM830,0107950,010795
ALTKORUM840,0108460,010846
ALTKORUM850,0108460,010846
ALTKORUM860,0103770,010377
ALTKORUM870,0099490,009949
ALTKORUM880,0103350,010335
ALTKORUM890,0098110,009811
ALTKORUM900,0096980,009698
APREMIUM0,1006990,100699
BALTIN0,0223810,022381
BDEGISKEN0,0919940,091994
BPREMIUM0,0240690,024069
BTAHVIL14,15684314,156843
BYABANCIMK0,0255710,025571
DIPLOMAFON0,0110210,011021
EMTIAFON0,0105990,010599
EUROBONDFN0,0164560,016456
FT AMERIKA0,0176510,017651
FT ASYA0,0120280,012028
FT AVRUPA0,0177040,017704
FT B.R.I.C0,0121630,012163
FT LATIN A0,0098710,009871
KIRASERTFK0,0104900,010490
KISATAHVIL21,26370421,263704
LIKITFON0,0108850,010885
OPYSAFIR0,0107130,010713
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0113650,011365
TEMETTUFON0,0120620,012062
1E1DEGISKN0,0104040,010404
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
  ZamanSon Değer% Değişim
XU0301214S0 07:00:02 0,00 0,00
XU0301014S0 07:00:02 0,00 0,00
XU0300814S0 07:00:02 0,00 0,00
TRYUSD1214S0 07:00:01 0,00 0,00
TRYUSD1014S0 07:00:01 0,00 0,00
TRYUSD0814S0 07:00:01 0,00 0,00
TRYEUR1214S0 07:00:01 0,00 0,00
TRYEUR1014S0 07:00:01 0,00 0,00
TRYEUR0814S0 07:00:01 0,00 0,00
VİOP verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
akyatirimPiyasaYorum
BIST 100 endeksi, dün  bankaların olumlu 2Ç14 net kar beklentileri ile günü pozitif tamamladı. MB Başkanı Başçı’nın faiz indirim sinyallerine rağmen USD/TL 2,09 ile son 6 haftanın dip değerine geldi. BIST 100 endeksinde, 1-2 Haziran 2013 tarihinde Gezi olayları dolayısıyla oluşmuş olan teknik boşluğun (82.218 ve 84.867 seviyeleri) dolacağını düşünüyoruz.
proGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...